Shway - The Handshake House

  • 165 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Deze 165 m² Shway - The Handshake House Antwerpen villa ligt op circa 5-minuten loopafstand van het Stadhuis van Antwerpen en is geschikt voor maximaal 5 gasten.

Deze villa biedt stadsgezichten. De 2-slaapkamer woning beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zorgen ook voor een comfortabele ervaring.

Shway - The Handshake House villa heeft een complete keuken met voorzieningen, zoals een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om zelf te koken. Da Giovanni biedt Europese gerechten aan en ligt vrij dicht bij de 2-badkamer villa.

Het vakantiehuis is op 150 m van de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal en in de nabijheid van het Standbeeld van Brabo gelegen. De villa in de Sint-Andries wijk bevindt zich ook op circa 10 minuten lopen van het Plantin-Moretus Museum. Shway - The Handshake House villa is binnen het bereik van het Museum aan de Stroom gesitueerd. De luchthaven Antwerpen ligt op 5 km van deze accommodatie, en City tour bushalte vinden gasten op circa 200 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Shway - The Handshake House Antwerpen
Cosy 1-bedroom apartment, Antwerp
Mobiele prijsaanbieding

Cosy 1-bedroom apartment, Antwerp

6.2
Aangenaam 109 beoordelingen
145 m van de accommodatie
USD 57 USD 51
per nacht
Cosy & Modern Historical Cottage In Old Town - Leon 4P
Mobiele prijsaanbieding

Cosy & Modern Historical Cottage In Old Town - Leon 4P

150 m van de accommodatie
USD 247 USD 222
per nacht
12-Guest Apartment On The Main Square
Mobiele prijsaanbieding

12-Guest Apartment On The Main Square

6.6
Aangenaam 39 beoordelingen
152 m van de accommodatie
USD 472 USD 425
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Antwerpen
    7 km

    Treinstations

    Station Antwerpen-Centraal
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Bagageopslag

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Allergievrije kamers
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Wat zijn de populairste toeristische attracties in de buurt van Shway - The Handshake House villa?
      U kunt een bezoek brengen aan Plantin-Moretus Museum in de buurt van Shway - The Handshake House villa.
    • Hoe ver is het tussen Shway - The Handshake House villa en ​​de luchthaven Antwerpen?
      Shway - The Handshake House villa bevindt zich binnen 5 km van de luchthaven Antwerpen.
    • Is er wifi in Shway - The Handshake House villa?
      Ja, gasten van Shway - The Handshake House villa kunnen gebruikmaken van WiFi in de hele accommodatie.
    • Wat is de locatie van Shway - The Handshake House villa?
      Shway - The Handshake House villa is te vinden in de wijk Antwerpen Centrum van Antwerpen, met gemakkelijke toegang tot de kathedraal.
    • Hoeveel kost een verblijf in het vakantiehuis?
      De prijs voor een overnachting in het vakantiehuis is €439.
    • Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij Shway - The Handshake House villa?
      Gasten van Shway - The Handshake House villa worden verzocht om uiterlijk om 23:30 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Zijn er leuke restaurants in de buurt van Shway - The Handshake House villa?
      Restaurants in de buurt van Shway - The Handshake House villa zijn Da Giovanni restaurant, dat Europese gerechten (op een steenworp afstand van de accommodatie) serveert, evenals Fish a'gogo restaurant beroemd voor Belgische keuken (op 100 meter afstand).
    • Welke diensten levert dit vakantiehuis?
      Gasten kunnen in dit vakantiehuis gebruikmaken van verschillende diensten, zoals 24-uurs receptie.
    • Is er een keuken beschikbaar in Shway - The Handshake House villa?
      Ja, Shway - The Handshake House villa heeft een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Kunnen we direct vanuit Shway - The Handshake House villa genieten van mooie uitzichten?
      Ja, de ramen van Shway - The Handshake House villa bieden uitzicht op de stad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Antwerpen
    7 km

    Treinstations

    Station Antwerpen-Centraal
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Shway - The Handshake House Antwerpen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten